top of page
Etkili konuşmayı garanti eder.

22 EKİM

● Konum: İstanbul, Maslak - Kolektif House ● Süre: Tek gün, 12.00-20.00 arası ● Kontenjan: 40 kişi - TommyLife Ana Sponsorluğu'nda, her katılımcıya "BİZİ SÖZLER GÜÇLENDİRİR." tişörtü hediye edilir. ‣Temel Eğitim ‣Atölye Çalışmaları ‣Konuşma Analizi ‣Takip Oturumları ‣Çay, Kahve ve Su ‣Basılı Sertifika Fiyata dahildir. 💳 ● 2590 ₺

Eğitimle İlgili Tüm 

Merak Ettiklerini Burada Cevapladık. Mesela;

1 Günlük Eğitim

Yeter mi?

DSC03030_edited.png

TRT Spikeri Mennan Şahin Kimdir?

2009 senesinde radyoculukla başlayan kariyeri, 2015 senesinden beri TRT’de devam ediyor. 

2022 senesinde, 

TRT Türk kanalında yayınlanan, Avrupalı Türklerin yarıştığı SAY BAKALIM programını 40 bölüm sundu.

5 sene TRT 1, TRT Haber, TRT Türk, TRT Spor, TRT Radyo kanallarında eş zamanlı Ana Haber seslendirme spikerliği yapan Şahin, 2020 senesinde Türkçede kullanılan kelimelerin etimolojik hikayelerinin anlatıldığı LAFIN GELİŞİ programının hem içeriklerini hazırlıyor hem de sunuculuğunu yapıyor. Dublaj alanında da kendini geliştiren Mennan Şahin, TRT Belgesel’de seslendirdiği belgesellerin yanı sıra birçok global marka için seslendirme yapıyor.

2016 senesinden beri protokol sunuculuğu da yapan Mennan Şahin, Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere birçok kamu kuruluşunun ve özel sektörde Unilever gibi büyük global markaların da aralarında bulunduğu kuruluşların sunuculuğunu yapıyor.

 

Şu ana kadar 100’ün üzerinde üst düzey protokol katılımlı toplantıda sunuculuk ve yöneticilik yaptı. TRT’nin birçok dijital projesinin danışmanlığını yürüten Şahin, TRT’nin düzenlediği bazı yarışmalarda da jüri üyeliği yaptı.

 

2018 senesinde açtığı Diksiyon TV kanalının abonesi çok kısa bir sürede 715 BİN’i geçti ve her geçen gün abone kazanmaya devam ediyor. ​ Kurumsal ve bireysel Diksiyon ve Hitabet eğitimleri veren Mennan Şahin, Turkcell, Petrol Ofisi, Petlas, P&G, DenizBank, İş Bankası, Bilişim Vadisi, Rixos gibi markaların yanında 7 BİN’in üzerinde kişiyle eğitim yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Katılımcı Yorumları

"Kendime yaptığım en anlamlı yatırımlardan biriydi. Mennan Hoca işinin hakkını veriyor."

Ferda L.

"Salgının başladığı sene Mennan Bey'den çevrim içi eğitim almıştım. O günlerde yaptığım en iyi şeylerden biriydi."

Emre C.

"Harikaydı. Mennan Hoca işinin en iyilerinden. Zaten sosyal medyada yaptığı videolardan, kitlesiyle olan iletişiminden bu belli. Eğitim de çok faydalıydı."

Cevdet K.

"Mennan Hoca'dan hem yüz yüze hem çevrim içi eğitim aldım. İkisi de çok güzel geçti. Konular aynıydı ama atölye çalışmalarında yeni insanlar tanıdım. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Kübra T.

"Bir sınıf öğretmeni olarak iyi ki bu eğitime katılmışım diyorum. Öğrencilerimle olan iletişimime çok fayda sağladı. Mennan Hoca'ma teşekkür ederim.

Gamze B.

Eğitim danışmanlarımızdan biri, tüm sorularını cevaplamak için seni arayacak.

Smiling Young Woman_edited_edited_edited

İlayda,
İletişim Mezunu,
Eğitim Danışmanı

Smiling Girl_edited_edited.jpg

Nur,
RTS Mezunu,
Eğitim Danışmanı

Smiling Man_edited_edited_edited_edited_edited.jpg

Cüneyt,
Yeni Medya Mezunu,
Eğitim Danışmanı

bottom of page